Gooreo Coin'i Trade için

Dex-Trade

Yüksek Likidite

GOOREO PLATFORM NEDIR?

Gooreo, dünya genelinde serbest çalışma platformdur -Freelance- ödemeleri Kripto para birimleri lie yapmaktadır Ayrıca, PayPal ve banka kartları gibi diğer geleneksel ödeme yöntemlerini de kabul eder

GOOREO COIN NEDIR?

Gooreo.com platformuna ait bir kripto para birimidir. Serbest çalışanlar için ödeme alışverişi için kripto para birimlerini kullanmayı mümkün kılar. Ayrıca, Goofioo yatırım havuzu da içerir ve burada Gooreo para birimini saklama seçeneği ve platformun kârının üç ayda bir Kâr kazanç sağlama imkanı sunar.

Gooreo para birimi, serbest piyasada yatırım yapmanın yanı sıra, dijital piyasadaki nakit para birimlerinin birçok ülkede yerini almaya başlamasıyla birlikte, güvenli bir yatırım yapma fırsatı sunar. Gooreo, dünya genelinde bazı ülkelerin serbest çalışma piyasalarında hakimiyet kurmaya başlayan, serbest piyasa yatırımı özelliklerini taşıyan bir para birimidir. Ayrıca, Gooreo yatırımcılarına para birimlerini saklama ve her çeyrek yıl döneminde platformun kârına ortak olma imkanı sunar.

Gooreo coin ile nasıl Kazanabilirim

Gooreo Coin’i Stake Etmek

Kolaylıkla , Gooreo Coin’I Satın Aldıktan Sonra, Gooreo Platformunda Hesap Açın Ve Hesabınızın Doğrulama İşlemini Yapın , Sonrasında Satın Aldığınız Gooreo Coinleri Doğrulamasını Yaptığınız Hesaptan ‘’Staking (Gofioo)’’ Sayfasında Stake Edin Ve Kazanmaya Başlayın

Satın Aldığınız Gooreo Coinleri Stake Etmeye Başlayınca Gooreo Platformun Kazançlarından Kârınız Birikmeye Başlayacktır, Bu Kâr da islami olarak Helaldır.

Stake Ödülleri Üç Ayda Bir Dağıtılır , Bu Ödüller Gooreo Platformunda – ‘’Staking (Gofioo)’’  Sayfasında Stake Edenlere Dağıtılacak Sadece , Stake etmeyip Başka Cüzdanlarda saklayanlar Ödüllerden Yararlanmayacak .

Taploda Kâr Oranlarının Dağılımı :

Platfrom Gelirinden Yıllık Kâr OranıYIL
50%2023
30%2024
20%2025
10%2026
Sürekli %5

2027+

Fazla Bilgi Almak için Canlı Desteğe Yazabilir Veya Aşağıdaki Mail Adresine Mail Gönderebilirsiniz

[email protected]

Banka, Kredi kartıyla veya Paypal ile satın alın